Lista sklepów w kategorii Rzemiosło, Fachowcy

Sklep internetowy: E.T. Edyta Różańska
Firma "E.T." zajmuje się dystrybucją i przetwórstwem włóknin i akcesoriów meblowych od 1999 roku. Poprzez konsekwentną politykę handlową osiągnęliśmy znaczącą i stabilną pozycję na rynku oraz zaufanie wśród klientów. Nasza konkurencyjność wynika z elastyczności i oferty dostosowanej do wymogów rynku i Państwa potrzeb. Fachowość obsługi, duża ilość produktów, współpraca z wieloma solidnymi partnerami, dotrzymywanie terminów oraz własny transport - to tylko kilka z powodów, dla których warto nam zaufać.
Przejdź do sklepu
Dane kontaktowe:
E-mail: sklep@e-t.com.pl
Telefon: +48 52 559 09 50
Adres: Zielonka, ul. Jeżynowa 15, 86-005 Białe Błota
Adres strony: et.pasaz24.pl
Specjalizujemy się w hurtowej oraz detalicznej sprzedaży materiałów ściernych, spawalniczych oraz narzędzi. Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem: Klingspor, Saint-Gobain HPM - Norton, Pferd oraz Cromwell Nasze atuty - to co nas wyróżnia: 20 lat doświadczenia Ponad 3500 produktów dostępnych od ręki Atrakcyjne ceny Krótkie terminy realizacji Fachowe doradztwo Zapraszamy do współpracy
Przejdź do sklepu
Dane kontaktowe:
E-mail: sklep@materialyscierne.com.pl
Telefon: 713734528
Adres: ul. Bystrzycka 69C, 54-215 Wrocław
Adres strony: tols.pasaz24.pl
Firma TECHPIL powstała w 1991 roku. Od początku staramy się wzbogacać i poszerzać naszą ofertę handlową. Z każdym rokiem rosną wymagania oraz zapotrzebowanie naszych klientów, co do jakości i cen towarów jak również terminów realizacji zamówień. Staramy się dbać o wszystkich naszych klientów, a stałych odbiorców traktować w sposób szczególny, poprzez specjalne rabaty, dostawy towarów naszym transportem, doradztwo techniczne oraz promocje handlowe.
Przejdź do sklepu
Dane kontaktowe:
E-mail: techpil@techpil.com.pl
Telefon: 672148321
Adres: ul. Garczyńskiego 8, 64-920 Piła
Adres strony: techpil.pasaz24.pl
Sklep internetowy: ROMEX 2.0 Karol Rompkowski
Firma ROMEX jest producentem stelaży stołów piwnych i ramek piwnych, a także zatrzasków sprężynowych. Od 30-stu lat produkujemy liczne okucia meblowe, stelaże i inne elementy metalowe. Firma ROMEX 2.0 prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową tychże produktów oraz innych towarów z branż tj. przemysłowa, budowlana, rzemieślnicza i inne.
Przejdź do sklepu
Dane kontaktowe:
E-mail: sklep@romex-czersk.pl
Telefon: 52 398 88 00
Adres: Starogardzka 48, 89-650 Czersk
Adres strony: romex-sklep.pasaz24.pl
Sklep internetowy: Srubex
Firma ŚRUBEX oferuje szeroki asortyment najwyższej jakości elementów złącznych pochodzących od wiodących producentów krajowych jak i zagranicznych w atrakcyjnych dla Państwa cenach.
Przejdź do sklepu
Dane kontaktowe:
E-mail: sklep@sklepsrubex.pl
Telefon: 604511125
Adres: BOLESŁAWICE ul.SEZAMKOWA 2, 76-251 KOBYLNICA
Adres strony: srubex.pasaz24.pl

Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.